Najlepszy dzbanek z filtrem? Postaw na polską markę!

Szukasz dzbanka filtrującego, który sprawdzi się w twoim domu? Dowiedz się, na co zwrócić uwagę podczas wyboru oraz co możesz zyskać, sięgając po to niezwykłe rozwiązanie. Zainteresowany? Poznaj szczegóły.

Dzbanek filtrujący – co warto wiedzieć?

Dzbanek z filtrem na wodę to przede wszystkim funkcjonalny sprzęt kuchenny, który łączy skuteczność, funkcjonalność i ciekawy design. To ty decydujesz, jakie problemy dnia codziennego pomoże ci rozwiązać dzbanek filtrujący. W jaki sposób? Poprzez odpowiedni dobór filtrów. Co możesz zyskać? Filtry pomogą ci oczyścić wodę kranową, znacznie zredukować jej twardość, wzbogacić wodę kranową w jony magnezu, skutecznie ochronić urządzenia AGD przed kamieniem kotłowym, czy podwyższyć jej pH (alkaliczna woda pozwala skutecznie walczyć z zakwaszeniem organizmu).

Najlepszy dzbanek z filtrem to jednak nie tylko wysoka skuteczność. Jego innowacyjny wygląd doskonale wpasuje się w wystrój twojej kuchni, dzięki czemu szybko stanie się nieodzownym elementem każdego dnia!

Do czego przyda ci się filtrowana woda kranowa?

– do gotowania

– do przygotowywania ulubionych napojów, zarówno tych na zimno, jak i na ciepło (kawa, herbata)

– do przygotowywania posiłków dla dzieci

– do pojenia swojego pupila

– do regularnego nawadniania organizmu

Najlepszy dzbanek z filtrem? Sięgnij po dzbanek filtrujący wyprodukowany w Polsce!

Wybierz uniwersalny dzbanek filtrujący Astra od polskiej marki Dafi, który w ciekawy sposób łączy atrakcyjny design z funkcjonalnością. Chcesz dowiedzieć się więcej? Do dzieła!:

– jest nowoczesny i opływowy

– jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej

– jeden filtr zastępuje nawet 100 półtoralitrowych butelek jednorazowych

– jest dostępny w dwóch wariantach: Classic lub Unimax (filtry różnią się kształtem oraz ilością zawartej mieszanki). Typ Classic może przefiltrować do 150 l wody, a Unimax do 200 l

– w zależności od modelu posiada wskaźnik manualny lub LED sensor, który przypomni ci o regularnej wymianie filtra

Co zyskasz, sięgając po dzbanek z filtrem na wodę?

– będziesz EKO (przede wszystkim ograniczysz zużycie jednorazowych opakowań, w których sprzedawana jest butelkowana woda kranowa ze sklepu, dzięki temu zatroszczysz się o środowisko)

– zaoszczędzisz nie tylko swój czas, ale i pieniądze (już pierwszego dnia uwolnisz się od kupowania zgrzewek butelkowanej wody ze sklepu)

– zatroszczysz się o swoje sprzęty AGD (odpowiednio dobrany filtr pozwoli ci usunąć kamień kotłowy, tym samym wydłużysz „życie” wielu swoim sprzętom domowym)

– zapewnisz sobie wygodne rozwiązanie (smaczną filtrowaną wodę będziesz miał zawsze pod ręką, dzięki temu zadbasz o regularne nawodnienie organizmu)

Chcesz zmienić nawyki i każdego dnia odkrywać nowe możliwości płynące z tego niezwykłego rozwiązania? Wejdź na dafi.pl/dzbanki-do-filtrowania i kup najlepszy dzbanek z filtrem!

Redakcja zielonykarmnik.pl