Odchudzanie i modelowanie ciała przy pomocy Icoone

W dzisiejszych czasach bardzo ważny jest wygląd. Nie dotyczy to tylko kobiet, ale również mężczyzn. Szczupłe ciało jest uważane za atrakcyjne, jednakże jego utrzymanie nie jest takie proste. Redukcja tkanki tłuszczowej to dużo pracy, aby ją ułatwić. Icoone Wrocław oferuje odchudzanie i modelowanie ciała przy pomocy Icoone – nowoczesnej technologii, która poprawiają wygląd naszego ciała.

Jak działa laser Icoone?

Salony kosmetyczne coraz częściej oferują nowoczesne urządzenia, dzięki którym czujemy się lepiej ze swoim ciałem. Laser Icoone również należy do tego typu zabiegów. Używana jest technologia, która wykorzystuje głowice wyposażone w rolki z mikrootworami. Urządzenie to generuje Multi Mikropęcherzykową Stymulację, działając pobudzająco na skórę. Nie powoduje to uszkodzeń skóry, dlatego jest to bardzo bezpieczne. Dodatkowo maszyna wyposażona jest w laser, co pozwala na lepszą przepuszczalność błon komórkowych. Wiązka światła jest absorbowana przez tłuszcz, co sprawia że komórki ulegają szybszemu rozpadowi. Aby ulepszyć proces, należy założyć specjalny kostium, który przeznaczony jest do tego typu działań. 

Masaż urządzeniem jest przeprowadzany za pomocą dwóch głowic, dzięki czemu zabieg jest wykonywany równomiernie. Cały proces składa się z dwóch części. Pierwszy etap to drenaż całego ciała trwający około 20 minut. Działa on pobudzająco, przywraca odpowiednie mikrokrążenie, nadaje jędrność skórze oraz zapewnia relaks podczas zabiegu. Drugim etapem jest zabieg docelowy, który trwa około 10 minut. Ma on za zadanie skupić się na wybranej części ciała, którą należy modelować lub ujędrnić. Jest możliwość wybrania kilku miejsc, jednakże wiąże się to z przedłużeniem czasu wykonywania zabiegu.

Czy warto wykonywać takie zabiegi?

Icoone Wrocław to miejsce, gdzie warto udać się na zabieg upiększający. Odchudzanie i modelowania ciała przy pomocy Icoone to mało inwazyjna, nowoczesna technologia. Dzięki temu korzystanie z lasera jest bardzo bezpieczne. Warto również zauważyć, że zabieg jest bezbolesny, a efekty są zadowalające. Już po pierwszej wizycie efekty mogą być widoczne. Skóra staje się napięta, jędrna i elastyczna, a tkanka tłuszczowa redukowana jest o wiele szybciej. Zabieg działa także na oznaki starzenia, sprawia, że nasza skóra wygląda młodziej. Jednakże, aby uzyskać pełny efekt warto wybrać się przynajmniej na 10-12 sesji. Działanie to jest dedykowane w szczególności osobom, które chcą poprawić jędrność i wygląd swojego ciała. Jedynymi przeciwwskazaniami są choroby nowotworowe, ciąża i okres karmienia piersią, łuszczyca oraz stany zapalne.

Co należy zrobić, aby utrzymać efekt?

Zabieg posiada wiele zalet, między innymi to, że nie musimy przestrzegać żadnych restrykcji po wykonaniu masażu. Jedynie, co warto zrobić i do czego zachęcają salony to powtarzać zabieg co około 4 tygodnie, aby efekt został utrzymany. Warto zauważyć, że produkt nie jest inwazyjny, co sprawia, że nie występują działania niepożądane. Nie ma żadnych ograniczeń po zabiegu, można wrócić do swojego codziennego życia. Jedyną sugestią, jaką warto stosować jest picie minimum 1,5 litra wody dziennie. Pozwala to na utrzymanie efektu przez długi czas.

Redakcja zielonykarmnik.pl