Jak pachnie La Vie Est Belle?

Zapach La Vie Est Belle, z pewnością należy do perfum, które uzależniają! Gwarantujemy, że Twoja historia z tym zapachem nie skończy się na jednym flakonie. Dowiedz się dlaczego ta propozycja jest tak wyjątkowa i jak dokładnie pachnie ta woda perfumowana.

La Vie Est Belle – historia

Woda perfumowana La Vie Est Belle opracowywane były przez najlepszych twórców zapachów z Francji. Nad tą kompozycją pracował Olivier Polge, Dominique Roplon oraz Anne Flipo. Ta trójka wybitnych twórców zapachów postanowiła połączyć swoje doświadczenie oraz talent i stworzyli idealną kompozycję dla płci żeńskiej. Perfumy to stworzone są z 63 składników, z czego prawie połowa jest naturalna. Ideą tego pomysłu było ukazanie silnej, a zarazem delikatnej kobiety XXI wieku oraz odzwierciedlenie damskiej natury. Wyjątkowy i subtelny. Kształt flakonu powstał dzięki projektowi z 1949 roku. Firma Lancome stworzyła wtedy flakon Le souriere de cristal, który zwany był kryształowym uśmiechem. Wstążka, która ozdabia szyjkę flakonu symbolizuje kobiecą wolność.

Jak pachnie La Vie Est Belle?

Jak pachnie La Vie Est Belle? Jest to woda perfumowana, która swoim wyjątkowym zapachem otacza kobietę magią i zmysłowością. Nuty głowy, które wyczuwalne są po otwarciu uroczego flakonu to czarna porzeczka oraz słodka gruszka. Sprawia to, perfumy te  już od pierwszej chwili skradną serce każdej damie. Orzeźwiający kwiat pomarańczy, tajemniczy irys i wyjątkowy jaśmin to nuty serca. Dzięki nim, na skórze, włosach i ubraniach zapach będzie wyczuwalny przez długie godziny. Nutami bazowymi w tym zapachu są: słodka pralina, wanilia, paczula i fasola tonka. Całość utrzymuje się w niezwykle słodkim klimacie, przełamanym delikatnie pomarańczą. La Vie Est Belle to zapach dla prawdziwej, wyzwolonej kobiety, która potrafi cieszyć się z drobnostek codzienności i jest niezwykle pewna siebie. Prostota głównych nut, a zarazem ich niesamowite połączenie to idealna propozycja dla kobiet dążących do samorealizacji, kochających siebie i uwielbiających czarujące kompozycje.

Perfumy na każdą okazję

Przez zakupem perfum warto zastanowić się, na jaką okazję można ich użyć. Zpach La Vie Est Belle to idealna propozycja na elegancki wieczór ze znajomymi, uroczystą kolację, czy poważne spotkanie biznesowe. Dodaje kobiecie pewności siebie, wdzięku i tajemniczości. Zapach ten sprawdzi się jednak idealnie nie tylko w sytuacjach wymagających zachowania elegancji i klasy. Woda perfumowana idealna jest do pracy, na rodzinny obiad, wyjście z przyjaciółkami, randkę, a nawet odpoczynek w domu ze sobą samą i rozwijanie się w tym co kochasz! Przekonaj się sama, że w przypadku tego zapachu, nie skończy się na jednym flakonie.

Redakcja zielonykarmnik.pl