Duży portfel męski – wybierz odpowiedni model

W ciągu całego roku jest wiele okazji, żeby kupić portfel duży męski, jako upominek dla bliskiego mężczyzny. Taki prezent będzie odpowiedni na urodziny, imieniny, pod choinkę, czy przy świętowaniu awansu. Wybierając portfel na prezent należy kierować się wyczuciem i indywidualnymi cechami przyszłego właściciela.

Jaki duży portfel męski wybrać?

Dostępne są portfele w różnych kolorach i o różnych rozwiązaniach w środku. W portfelach przeznaczonych dla mężczyzn ważne są przegródki na karty. Mężczyźni lubią mieć tak posegregowanego dokumenty, żeby od razu po otwarciu portfela móc sięgnąć po konkretną rzecz. W dużych męskich portfelach jest zazwyczaj jedna przegródka przeznaczona na pieniądze papierowe. Kupując portfel na prezent dla mężczyzny, który ma rodzinę dobrze jest wybrać taki, który będzie miał specjalne miejsce na zdjęcia najbliższych.

Materiały z których uszyty jest portfel duży męski

Galanterię męską wyróżnia prostota i tradycyjne wzornictwo. Niesłabnącą popularnością od wielu lat cieszy się duży portfel męski wykonany z naturalnej skóry. Jest to materiał wytrzymały na uszkodzenia i przyjemny w dotyku. Coraz częściej portfele wyrabiane są z tekstyliów skóropodobnych. Jest to odpowiednie rozwiązanie dla panów ceniących sobie ekologiczny styl życia. Portfel duży męski może mieć nieco wypukłą fakturę na której zaznaczone są proste wzory geometryczne – romby, prostokąty lub inne wielokąty.

Duży męski portfel w zestawach kolorystycznych

Kolory męskich dodatków nie są, aż tak bardzo różnorodne, jak zakres barw w przypadku portmonetek kobiecych. Do typowo męskich odcieni należą czerń, brąz i szarość. Dla panów ceniących sobie nieco ekstrawagancki i odważny sposób bycia, dobrym prezentem będzie kolorowy portfel, który w doskonały sposób podkreśli niezależny charakter właściciela. WYbierz odpowiedni model na https://skorzany.com.

Zawsze modna czerń

Klasyczny duży męski portfel jest w kolorze czarnym. Czerń uważana jest za barwę elegancką i pasującą do każdego zestawienia ubioru. W modzie męskiej ważne jest aby dodatki były odpowiednio dobrane do charakteru stroju oraz okazji. Czarny duży portfel męski będzie dobrze komponował się z wieczorowym garniturem, a nawet smokingiem zakładanym na wyjątkowe okazje. 

Brąz jako kolor biznesu

Odcienie brązowego są dobrą alternatywą dla królującej w modzie męskiej czerni. Brązowy, duży portfel męski podkreśli smak i dobry gust męskiej garderoby na oficjalnych spotkaniach biznesowych. Brązowy dodatek będzie pasował do butów i teczki w tym samym kolorze.

Redakcja zielonykarmnik.pl